Grenansvariga:

 

Långa kast: Bo Kengo, Stig Dahlström

Kula: Jan-Åke Nyqvist

Längd/Tresteg: Nils Julin, Ingvar Wiklund

Höjd: Irén Häger

Stav: Stig-Johan Back

Tidtagning: Gunnar Eriksson

Målkamera: Tomas Sundqvist, Tomas Backlund

Kansli: Raoul Carlstedt

Resultatansvarig: Jarl Dahlbacka

 

Knattesektion:

 

Thomas Sundqvistt, Eva-Lena Nybäck, Cecilia Österlund och Jari Määttä

 

Styrelse: 

 

Ordförande: Thomas Sundqvist

Viceordförande: Lars Solvin

Sekreterare: Lilian Libäck-Skrifvars

Medlemmar: Thomas Backlund, Kjell Forsgård, Anna Ström, Cecilia Österlund, Nils Julin

Suppleanter: Leif Solvin, Ingvar Viklund, Anders Byggmästar

Kassör: Elisabet Granlund

Tävlingsansvarig: Anders Byggmästar

Ärevarvsansvarig: Raoul Carlstedt

 

IFN:S ORDFÖRANDE, SEKRETERARE OCH KASSÖR GENOM ÅREN
år ordf sekr kassör
1972 Bengt Kummel Fride Henriksson Carl-Johan Palm
1973 Bengt Kummel John Strang Carl-Johan Palm
1974 John Strang Leif Backlund Bengt Solvin
1975 John Strang Fride Henriksson Bengt Solvin
1976 John Strang Fride Henriksson Anders Nyman
1977 Kurt Betlehem John Strang Anders Nyman
1978 Kurt Betlehem John Strang Anders Nyman
1979 John Fors John Strang Yngve Blomqvist
1980 Bengt Solvin Raoul Carlstedt Yngve Blomqvist
1981 Bengt Solvin Fride Henriksson Yngve Blomqvist
1982 John Strang Bror Åström Yngve Blomqvist
1983 John Strang Bror Åström Yngve Blomqvist
1984 John Strang Bror Åström Yngve Blomqvist
1985 John Strang Gustav Hofman Bror Åström
1986 John Strang Gustav Hofman Bror Åström
1987 John Strang Gustav Hofman Bror Åström
1988 Carl-Johan Palm Raoul Carlstedt Bror Åström
1989 Bror Åström Raoul Carlstedt Bror Åström
1990 Magnus Finnila Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1991 (Fride Henriksson) Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1992 Gustav Rönnqvist Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1993 Gustav Rönnqvist Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1994 Gustav Rönnqvist Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1995 Lars Backlund Raoul Carlstedt Fride Henriksson
1996 Evert Rönnqvist Raoul Carlstedt Bror Åström
1997 Evert Rönnqvist Raoul Carlstedt Bror Åström
1998 Evert Rönnqvist Raoul Carlstedt Bror Åström
1999 Bror Åström Raoul Carlstedt Kenneth Holmgård
2000 Gunnar Wiklund Raoul Carlstedt Kenneth Holmgård
2001 Gunnar Wiklund Raoul Carlstedt Kenneth Holmgård
2002 Gunnar Wiklund Raoul Carlstedt Lars Solvin
2003 Lars Solvin Raoul Carlstedt Jarl Dahlbacka
2004 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Jarl Dahlbacka
2005 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Jarl Dahlbacka
2006 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2007 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2008 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2009 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2010 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2011 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2012 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2013 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2014 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2015 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2016 Lars Solvin Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund
2017 Thomas Sundqvist Lilian Libäck-Skrifvars Elisabet Granlund